İşbu Gizlilik İlkeleri’nin amacı, Üyelerimizin veya kullanıcıların dijivol.com adresine vermiş oldukları bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir. Gizlilik İlkeleri, Üyeler ile akdedilen Üyelik Sözleşmesi’nin eki ve ayrılmaz bir parçası niteliğindedir.

Dijivol.com sitesini kullanmak için üye olmaya gerek yoktur ve bilgi talep edilmemektedir. Ancak kullanım sonunda müşteri alışveriş yapmaya karar verdiği takdirde ürünün teslimi ve alışverişin sonlandırılabilmesi için bilgi talep edilmektedir. Site üzerinden dijivol.com’a gönderilecek bilgiler, Üye ile yaptığı Üyelik Sözleşmesi ve işbu Gizlilik İlkeleri ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Bu kapsamda Şirket, üyelere veya müşterilere ait bilgilerin üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli özeni göstermeyi ve önlemler almayı taahhüt etmektedir.

Söz konusu kişisel bilgiler, üyenin ayrıca onay vermesi halinde Üye veya müşteri ile temas kurmak veya kampanyalardan haberdar etmek için kullanılabilecektir

Şirket, Üye’nin sistem üzerinde gerçekleştirdiği işlemlere ilişki bilgileri anonim hale getirerek istatistiki değerlendirmelerde, performans değerlendirmelerinde, Şirket ve iş ortaklarının pazarlama kampanyalarında, yıllık rapor ve benzeri raporlarda kullanmak üzere bu amaçların gerçekleştirilmesi için gereken sürede saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir. 

Şirket ayrıca, Yetkili idari ve adli bir kurum tarafından ilgili mevzuat doğrultusunda usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla Üyeler’le ilgili bilgi talep edilmesi durumunda üyeye ait bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşabilecektir.

dijivol.com, tüm dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır. SSL (256 bit şifrelenmiş) güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez, veritabanımızda kesinlikle kayıtlı tutulamaz. SSL güvenlik protokolleri sayesinde, dijivol.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta, böylelikle, başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin kullanılabilmesi önlenmektedir. Bu da kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliğini sağlanmış olmaktadır. Kredi kartı ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmez ve kaydedilmez.

dijivol.com, müşterilerine ait tasarım, fotoğraf vb. eserleri hiçbir yerde yayınlamama,  müşterilerine ait görselleri başka işlerde kullanmama garantisi verir.

Site üzerinden başka site ve uygulamalara link verilmesi mümkün olup, Şirket’in Site ve uygulamaların gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Şirket, işbu Gizlilik İlkeleri’ni dilediği zaman Site’de yayımlamak suretiyle değiştirebilir. Şirket’in değişiklik yaptığı Gizlilik İlkeleri hükümleri Site’de yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.